Od 2005 r. pracuję jako leadership/team coach, facylitator oraz konsultant. Wcześniej przez 15 lat pracowałem dla międzynarodowych korporacji. Zaczynałem w sprzedaży w R.J.Reynolds, później byłem tam Dyrektorem Marketingu a w Seagramie i Volvo pełniłem funkcje Dyrektora Generalnego i Prezesa Zarządu.

Ukończyłem Szkołę Główną Handlową oraz podyplomowe studia Psychologia Biznesu na Akademii L.Koźmińskiego w Warszawie.

Jestem członkiem International Coach Federation i mam następujące certyfikaty: 

  • Co-active Coach (Coaching Training Institute)
  • Core Essentials Fast Track (Corporate Coach U)
  • Conflict Coaching (Cinergy)
  • Coaching Zespołowy (autoryzowany facylitator firmy Team Coaching International, certyfikacja narzędzia Team Diagnostic Assessment)
  • Coaching Clinic Licensee Program (Corporate Coach U)
  • Akademia Konsultantów Zarządzania – przygotowanie do pracy z organizacjami w roli konsultanta w ujęciu systemowym oraz Analizy Transakcyjnej 

Moi klienci to m.in.:

Jestem wielkim fanem FC Liverpool oraz cięższych, rockowych brzmień. To się o tyle dobrze składa, że od kilku lat styl gry tej drużyny jest określany jako heavy metal football. Ale to nie główny powód mojej fascynacji FC Liverpool. Ten klub jest świetnym przykładem tego jak kultura oparta o pasję, zaangażowanie, otwartość, szacunek dla każdego, intensywność i jakość we wszystkim co się robi przekładają się na osiąganie ambitnych celów. „We are Liverpool. This means more”. Myślę, że zespoły biznesowe, które potrafią zbudować w sobie takie poczucie dumy, identyfikacji oraz rozumienia swojego WHY są naprawdę w stanie góry przenosić…razem, bo oficjalny hymn Liverpoolu to utwór “ You will never walk alone”.